1/1

Las Mimosas

Luxusné apartmány v La Cala de Mijas

Las Mimosas - jeden z najlukratívnejších apartmánových komplexov v centrálnej časti Costa del Sol. La Cala de Mijas je malá dedinka, ktorá zosobňuje pokojný život. Piesočná pláž je len na pár krokov od apartmánu. V minulosti bola La Cala rybárskou dedinkou, no odvtedy prešla veľkou modernizáciou a otvorila sa novým susedom a turizmu. Pre milovníkov golfu je táto zátoka ideálnym a obľúbeným miestom, pretože v jej okolí sa nachádza niekoľko golfových ihrísk. Od Marbelle je vzdialená len 15 minút autom. Od letiska v  Málage je komplex vzdialený 30 minút autom.
V rámci komplexu s nádhernými záhradami sú k dispozícii 2 veľké a 2 detské bazény, je tu tenisové ihrisko, privátne parkovisko a pri vstupe do areálu tu nájdete aj útulnú kaviarničku s typickými tapas v dennej ponuke. Z terasy máte výhľad priamo na tropicky upravenú záhradu hraničiacu priamo s plážou, príjemnou 
promenádou a morom. Golfistov poteší fantastická lokalita, do 10 minút od Las Mimosas nájdete vyše 10 kvalitných golfových ihrísk.

*Cena per pax pri obsadeni 2 pax

699 Eur*

549 Eur*

Marec 2020

Február 2020

Termín:

499 Eur*

Cena na osobu:

7 nocí s v 1-spálňovom apartmáne s vlastným stravovaním 

4 green fees (Cabopino, Miraflores, El Chaparral, El Paraíso)

Delegátske služby 24/7

Január 2020

Las Mimosas 7+4

LUXUSNÉ 

APARTMÁNY 

LA CALA 

DE MIJAS

Show More