1/2

Jeden z najlepších golfových rezortov na svete

***** Villa Padierna Palace Hotel G.L. *****

Jeden z najluxusnejších hotelov sveta, jeden z troch 6 hviezdičkových hotelov v Španielsku. Podľa World Travel Awards (WTA) je to najlepší golfový rezort na svete. Villa Padierna Hotels & Resorts a Villa Padierna Golf Club sa nachádzajú v Benahavis, Marbella na pobreží Costa del Sol v Španielsku. Tento hotel a zároveň golfový rezort sú známe svojou vynikajúcou povesťou v poskytovaní služieb najvyššej kvality. Nachádza sa 10 minút jazdy od prístavu Puerto Banus a ponúka tri 18-jamkové golfové ihriská. Bol navrhnutý ako toskánsky palác a ponúka kúpele s rozlohou 2000 m², rímsky amfiteáter a luxusný plážový klub. Hotel Villa Padierna Palace G.L. poskytuje ubytovanie v izbách a vilách obklopených krásnou záhradou. Všetky majú výhľad na golfové ihriská, bazén alebo záhrady a v niektorých prípadoch aj na Stredozemné more. Vybavenie izieb a otvorených priestorov bolo inšpirované toskánskymi vilami. S viac než 1200 umeleckými dielami ponúka slávnostnú atmosféru a pocit luxusu, exkluzivity a elegancie, čŕt, ktoré poznačili jeho históriu počas rokov.

Všetky vily majú vlastnú záhradu a niektoré majú aj vlastný bazén. Mnohé sú tiež vybavené kuchynkou. Termálne kúpele zahŕňajú krytý bazén, posilňovňu, 2 sauny, 3 parné miestnosti a turecké kúpele. V zariadení The Medical Wellness Institute je k dispozícii tiež rad zdravotných a kozmetických procedúr. Hotel má 4 reštaurácie s vonkajšími terasami. 

Jedinečné prostredie s 3 golfovými ihriskami s rôznymi úrovňami obtiažnosti, ktoré ponúkajú golfistom v ktorejkoľvek fáze hry. Každé golfové ihrisko bolo starostlivo a presne navrhnuté tak, aby si golfisti mohli vychutnať nádherný výhľad na Stredozemné more a okolité pohorie.

JEDEN

Z NAJLUXUSNEJŠÍCH HOTELOV

NA

SVETE

Show More
...pre najlepší golf v Španielsku